Blog sklepu Hairs.pl o pięknych i zdrowych włosach | Molekularna odbudowa włosów w zaciszu domowym
206
post-template-default,single,single-post,postid-206,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Molekularna odbudowa włosów w zaciszu domowym

Zniszczone, suche i łamliwe włosy to bolączka większości kobiet. Istnieją jednak niezawodne sposoby na wzmocnienie włosów i ich odbudowę, nie tylko w salonie fryzjerskim. Wystarczy kilka dobrych, skoncentrowanych produktów, by cieszyć się zdrowymi i błyszczącymi puklami.

Włosy kruche, porowate i nieukładające się to oznaka niedoborów keratyny w strukturze włosa. O ile istnieją setki produktów wzbogaconych w keratynę, to nie zawsze są one w stanie poradzić sobie z uszkodzeniami w zadowalającym stopniu.

Jednym z najsilniej działających kosmetyków fryzjerskich do użytku domowego, dostępnych w ofercie Hairs.pl jest maska keratynowa Ki Power. Oprócz skoncentrowanej keratyny zawiera ona w składzie także kwas hialuronowy, dzięki czemu jest w stanie szczelnie domknąć otwarte łuski włosa, a co za tym idzie widocznie go wygładzić i uelastycznić. Stosowana regularnie daje spektakularne efekty odżywienia oraz wzmocnienia włosów oraz ułatwia rozczesywanie i układanie. Produkty tego typu wystarczy stosować na umyte i osączone włosy pozostawiając na 5 minut, następnie spłukać. Jeśli jednak zależy nam na zintensyfikowaniu efektów, można maskę okazjonalnie przetrzymać na włosach 10-15 minut okręcając dodatkowo głowę ręcznikiem, aby zatrzymać ciepło.

Maska rekonstruująca Ki Power wchodzi w skład serii produktów do kuracji odbudowującej, jednak może być stosowana zupełnie samodzielnie w codziennej pielęgnacji włosów. Pełen zabieg z kolei może być stosowany okazjonalnie, najwyżej raz w miesiącu i pod ścisłą kontrolą. Pozwala on na głęboką penetrację włókna włosa skoncentrowaną keratyną, co daje natychmiastowe efekty intensywnej regeneracji.

No Comments

Post A Comment