Blog sklepu Hairs.pl o pięknych i zdrowych włosach | Wiosenno-letnie fryzury 2016
195
post-template-default,single,single-post,postid-195,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Wiosenno-letnie fryzury 2016

Nie da się ukryć, że moda nie znosi nudy. Tu zawsze musi się coś dziać! Każdego sezonu projektanci i styliści szykują dla nas mnóstwo nowych rozwiązań. Nierzadko można również dostrzec trendy, które przeżywają swój renesans po kilkudziesięciu latach. To trochę tak, jak schować gdzieś jakąś rzecz i odnaleźć ją po kilku latach. Wówczas miłość do niej jest jeszcze większa. Koniecznie musicie tego spróbować! Zwłaszcza z rzeczą, której nie nosicie, ale jest wam żal jej wyrzucać. Może jednak się do niej przekonacie? ?

Jako specjaliści od włosów i ich pielęgnacji, zdradzimy Wam dziś przepisy na najmodniejsze fryzury tegorocznego sezonu wiosenno-letniego.

Przede wszystkim niezwykle popularne od wielu miesięcy ombre schodzi na dalszy plan. Nie widać również pasemek. Jedyny wyjątek stanowią refleksy w odcieniu niewiele różniącym się od koloru bazowego. Warto jednak podkreślić, że powinny być one jaśniejsze niżeli ciemniejsze. W palecie barw dominują zdecydowanie naturalne odcienie, ale znajdzie się też miejsce dla rudo-miedzianych włosów. Wystrzegaj się jednak uciekania w czerwień. Jeśli potrzebujesz mocnych wrażeń, możesz pozwolić sobie na zupełnie zwariowane koloryzacje. Niebieskości, fiolety i turkusy czekają na Ciebie!

Jeśli mowa o cięciach, to fryzjerzy nie muszą szczególnie się przykładać, bo w modzie króluje asymetria. ? Mocno pocieniowane włosy, ułożone (a raczej w ogóle nie ułożone) w nieładzie tzw. messy hair, które emanują dynamizmem. Dla perfekcjonistek, które zawsze muszą mieć sytuację pod kontrolą, polecamy idealnie proste cięcia – bez cieniowania. Sugerujemy jednak postawić na skosy. Mile widziane są ponadto grzywki i niemal każdym wydaniu i niezmiennie – bob czy lob.

To jak? Nożyczki w dłoń i do dzieła!

Tags:
,
No Comments

Post A Comment