Blog sklepu Hairs.pl o pięknych i zdrowych włosach | Intensywna regeneracja zniszczonych włosów
251
post-template-default,single,single-post,postid-251,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Intensywna regeneracja zniszczonych włosów

Pielęgnacja włosów, zwłaszcza bardzo zniszczonych, jest bez wątpienia nie lada wyzwaniem. Niestety zwykłe odżywki mogą nie poradzić sobie z przywróceniem młodzieńczego blasku i jedwabistej miękkości. Czy w tym przypadku jedynym rozwiązaniem są drastyczne cięcia?

Z pewnością skrócenie włosów o kilkanaście centymetrów jest metodą zauważalnie poprawiającą kondycję włosów. Istnieją jednak preparaty wspomagające ich odbudowę, które mogą wyeliminować konieczność podcinania końcówek. Producent kosmetyków fryzjerskich Alter Ego Italy przygotował specjalny program B. toxkare, który przeznaczony jest dla bardzo zniszczonych włosów. Połączył on optymalną ilość składników aktywnych z zaawansowanymi technologiami i opracował 3 etapy. Pozwalają one intensywnie odbudować, wypełnić, nawilżyć i odżywić każdy typ włosów, a zwłaszcza te cienkie i z tendencjami do puszenia się.

Krok 1

W pierwszej kolejności stosujemy szampon „Prepping shampoo” o działaniu lekko peelingującym. Dokładnie usuwa on wszystkie zanieczyszczenia i pozostałości po preparatach do stylizacji włosów. Docierając aż do samych łusek włosa i otwiera je. Wówczas włosy są przygotowane do wchłonięcia substancji odbudowujących i wypełniających, aplikowanych w kolejnym kroku.

Krok 2

Nałożenie kuracji wypełniającej, która nie zawiera silikonów, ma na celu zregenerować i wypełnić włosy od wewnątrz. Są one naturalnie miękkie i lśniące, a wszystko to za sprawą intensywnie nawilżającego kwasu hialuronowego, który zmienia włókna włosa. Dzięki działania kolagenu i keratyny stają się mocniejsze, zdrowe i pełne elastyczności.

Krok 3

Na końcu aplikujemy krem uszczelniający. Zapewnia on dodatkową elastyczność, pogrubienie włosów i dogłębne nawilżenie. Ponadto nadaje im młodzieńczy wygląd i zamyka łuski, chroniąc przez utratą składników aktywnych, które zostały dostarczone w każdym etapie.

Dzięki kuracji B. toxkare włosy są widocznie zregenerowane, a proces starzenia – opóźniony. Co ciekawe, efekty można dostrzec już po pierwszej aplikacji.

No Comments

Post A Comment