Blog sklepu Hairs.pl o pięknych i zdrowych włosach | Innowacyjny system regenerująco-odżywczy
211
post-template-default,single,single-post,postid-211,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Innowacyjny system regenerująco-odżywczy

Koloryzacja to dla wielu kobiet obowiązkowy element każdej wizyty w salonie fryzjerskim. Farbując włosy średnio kilka razy do roku, można mieć pewne obawy o ich kondycję. W końcu każdy zabieg wiąże się z pewną ingerencją w ich strukturę. Na szczęście naukowcy opracowali innowacyjny system, który doskonale regeneruje zniszczone włosy i zapobiega powstawaniu nowych uszkodzeń.

O czym mowa?
Revoplex został opracowany przez szwajcarskich uczonych i pozwala na dostarczanie składników odżywczych głęboko do wnętrza włosa. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu mikroskopijnych cząsteczek tłuszczu – niosomów. Pozwalają one również na tworzenie się nowych struktur w rdzeniu włosa i odbudowie już uszkodzonych w wyniku zabiegów pielęgnacyjnych. Revoplex to specjalny preparat, który trzeba dodać jedynie niewielką ilość do farby fryzjerskiej, rozjaśniacza lub podczas ściągania koloru. Sprawia on, że włosy są bardziej elastyczne, przyjemnie w dotyku i zregenerowane.

Najważniejsze składniki aktywne
– N-acetyl-L-cysteina tworzy nowe struktury wewnątrz włosa i zabezpiecza go przed uszkodzeniami
– Izoflawony sojowe poprawiają kondycję włosów i intensywnie je odżywiają
– Fitoceramidy to substancje pochodzące z ryżu, które wytwarzają powłokę ochronną wokół włosa
– Aminokwasy odbudowują, nawilżają i wzmacniają włosy

Preparat ten charakteryzuje się wysoką skutecznością, a efekty są widoczne gołym okiem. Jego kolejną zaletą jest to, że nie jest czasochłonny. Działa on bowiem wraz ze stosownym preparatem fryzjerskim (farbą, rozjaśniaczem itp.) i nie trzeba go osobno aplikować na włosy, jak w przypadku standardowej maski czy odżywki do włosów.

No Comments

Post A Comment