Blog sklepu Hairs.pl o pięknych i zdrowych włosach | Dott.Solari Olea – moc naturalnych składników odżywczych
213
post-template-default,single,single-post,postid-213,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Dott.Solari Olea – moc naturalnych składników odżywczych

Dzisiejsze czasy zmuszają nas do życia w biegu i stresie, a jedzenie, kosmetyki i wszystko co nas otacza naszpikowane jest niekorzystnymi dla zdrowia składnikami chemicznymi. Nic więc dziwnego, że coraz częściej szukamy na rynku produktów o naturalnym, prostym składzie.

Włoska marka Dott.Solari słynąca z dobrej jakości kosmetyków do włosów może się poszczycić wyjątkową linią produktów, stworzonych na bazie wyciągu z baobabu, oleju lnianego i olejku arganowego.

Seria Olea dzieli się na dwie grupy produktów:
– zawierające ekstrakt z baobabu i oleju lnianego, przeznaczone do włosów suchych i zniszczonych, wymagających restrukturyzacji i nawilżenia
– oparte na olejku arganowym i lnianym, skierowane do włosów potrzebujących odżywienia, blasku i witalności

Kosmetyki fryzjerskie Olea to nie tylko szampony oraz maski, ale także lotiony restrukturyzujące, olejki do włosów czy emulsje ułatwiające rozczesywanie.

Niezłożony skład produktów oraz unikalne składniki takie jak baobab, zapewniają bardzo skuteczne działanie i pozwalają cieszyć się pięknymi, zdrowymi, pełnymi witalności włosami.

No Comments

Post A Comment