Blog sklepu Hairs.pl o pięknych i zdrowych włosach | Nowa odsłona kuracji keratynowej Nano Intense
439
post-template-default,single,single-post,postid-439,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Nowa odsłona kuracji keratynowej Nano Intense

Oferta naszego sklepu stale ewoluuje i bardzo dbamy o to, aby marki kosmetyczne z którymi nawiązujemy współpracę cechowała najwyższa jakość i dbałość o szczegóły. Już od jakiegoś czasu posiadaliśmy w sprzedaży wiele produktów brytyjskiej marki Keratin Revolution, a dziś możemy z dumą zaprezentować nową, ulepszoną wersję kuracji keratynowego prostowania włosów pod nazwą Nano Intense.

Nano Intense to dwugodzinny zabieg pozwalający na uzyskanie jedwabiście gładkich, miękkich i prostych włosów o doskonale wzmocnionej i zregenerowanej strukturze. Po jego przeprowadzeniu włosy stają się bardzo łatwe w utrzymaniu, a czas ich układania zostaje zredukowany aż o 50-70%! To idealne rozwiązanie dla zapracowanych i zabieganych kobiet nie mających czasu na codzienną długotrwałą walkę z niepokornymi włosami. Efekty zabiegu są wręcz spektakularne i utrzymują się nawet do trzech miesięcy.

Cały proces przebiega w dwóch etapach:

Szampon oczyszczający – przygotowuje włosy do zabiegu o zbalansowanym pH (jego pH wynosi 6,5 i jest bardzo zbliżone do naturalnego pH włosów). Dokładnie oczyszcza nie uszkadzając struktury włosów i nie plącząc ich, aby umożliwić jak najlepsze przygotowanie do kolejnego etapu zabiegu. Formuła szamponu została wzbogacona o Keratynę, która wypełnia uszkodzenia w strukturze włosów już od pierwszego użycia, jeszcze przed zastosowaniem produktu nr 2!
Ponadto jest bardzo prosty w użyciu: wystarczy umyć włosy dwukrotnie, a przy drugim myciu masować dokładnie od skóry aż po końce włosów przez 2-5 minut, aby aktywować składniki aktywne zawarte w pianie.

Kuracja keratynowa – opracowana na bazie kwasów organicznych (kwas glioksalowy jest kwasem organicznym) i protein, wzbogacona Keratyną i Pantenolem (Prowitaminą B5).
Odżywia włosy, zamyka ich łuski, nadaje miękkosć i blask. Intensywnie redukuje objętość i puszenie, a także prostuje włosy. Jest kompatybilna ze wszystkimi wcześniejszymi zabiegami chemicznymi na włosach i ze wszystkimi typami włosów.
Oba produkty nie zawierają parabenów, ani składników pochodzenia zwierzęcego – marka Keratin Revolution dba o skład swoich produktów, aby oferować klientom wszystko, co najlepsze 🙂

Rebranding całej marki i nowe podejście do zabiegu keratynowego prostowania jest zdecydowanie godne polecenia, a zestaw dwóch produktów do zabiegu dostępny jest tutaj 🙂

No Comments

Post A Comment